Vonné svíčky a vosky

Vstupte do kouzelného světa nádherných vůní...

Vonné svíčky s luxusními vonnými esencemi

Novinka, kterou jsem připravila na přání zákazníků: kolekce velkých vonných svíček se 3 knoty ze sojového nebo palmového vosku, kolekce svíček ve vintage skleněných dózách, parfémové vonné svíčky... všechny s vyráběné v malé české dílně.

Každý kus je dělán ručně, poctivě a s láskou. Svíčky mají bavlněné nebo dřevěné knoty, jsou vyrobeny z palmového nebo sojového vosku v potravinářské kvalitě. Jsou naprosto zdravotně nezávadné a jistě také oceníte, že vůbec nečoudí, perfektně vyhoří. K jejich výrobě jsou používány vybrané francouzské vonné esence, které vám nádherně provoní každý interiér. Za zmínku stojí jistě i skvělý poměr kvality a ceny.

Každá svíčka má svůj vlastní design a voňavý příběh. Najdete zde základní kolekce, ale také vůně, které jsou vyrobeny jako limitované edice.


Vosky do aromalampy

Vonné vosky jsou vyráběny k vybraným kolekcím svíček Prababička Fanynka.

Okouzlující kompozice z vybraných francouzských vonných esencí navodí dobrou náladu a pocit útulného domova

Vosky po rozvinutí vůně velmi intenzivně voní, proto doporučuji vosk rozpůlit a nedávat jej do aromalampičky rovnou celý. Půlka vosku dokáže dokonale provonět sytou sametovou vůní váš interiér... Vosk můžete pálit opakovaně, dokud intenzita vůně nezmizí.

Vonné vosky jsou skvělým dárkem pro vaše blízké a přátele.Přidejte se na Facebooku!

Stránka pro fanoušky parfémů, vůní, vonných svíček.